Máte ráda informace?

Nevím, jak Vy, ale já mám ráda informace. Když mě něco zaujme, tak začnu hledat informace, abych se o daném tématu dozvěděla co nejvíce. Bývá to přímo úměrné tomu, jak moc mě zrovna něco nadchne.

Manžel už mě zná a tak ví, co bude následovat. Začnu tím, že hledám na internetu různé články, pročítám všemožné diskuze a nasávám všechny nové poznatky do sebe.

Někdy mi to stačí, to je ta jednodušší a levnější varianta. Jindy jdu ale ještě dál a začínám nakupovat časopisy a někdy i knížky s mým aktuálně oblíbeným tématem.

Když jsem toho všeho plná, mám také potřebu sdílet to s ostatními, nejraději a nejčastěji právě s ním. Za ty roky společného života se už naučil, že potřebuji hlavně vyslechnout a musí mi nechat pocit nadšení, kterého jsem momentálně plná. Alespoň na chvíli.

Když má jiný názor a nějaké námitky (což tedy většinou má), tak je musí dávat najevo decentně, aby mi hned nezkazil náladu. Naštěstí manžel vyvažuje moji povahu „s hlavou v oblacích“ a pomáhá mi „stát nohama pevně na zemi.“ Jsem moc ráda za jeho zpětné vazby, ať už se týkají čehokoliv.

Máte to také tak? Potřebujete informace ke svému životu? Tedy mám na mysli spíše spoustu informací? Tak jako já? Nebo Vám stačí zjistit pár základních věcí a víc nepotřebujete? V tom případě, jste ve výhodě, protože si ušetříte spoustu času, peněz a energie.

Ať už patříte mezi lovce informací (jako já) nebo jste těmi šťastlivci z druhé skupiny (jako můj manžel :)), mým přáním je, abyste tady našla to, co hledáte.

 

A co tady vlastně můžete očekávat?

 

Budu Vás informovat o hoopingu (tedy kroužení s obručí) a všem, co s ním souvisí. Určitě se tady dozvíte, co to vlastně je hooping a vysvětlím Vám způsob, jakým se s obručí krouží.

Sama jsem nadšená, co všechno dobrého můžeme kroužením získat pro své tělo i duši. Tyto benefity bych ráda popsala podrobněji, protože si myslím, že je důležité o nich vědět. Těšit se tedy můžete na články a informace o přínosech hoopingu. A nejen to.

Zaměřím se i na obruče, které jsou jedinou a naprosto nezbytnou pomůckou při kroužení. Bez obruče by prostě žádný hooping nebyl :). Poradím Vám, jak se vyznat v nabídce obručí a vybrat si tu pravou. Ne každá obruč je na hooping totiž vhodná. Výběrem správné obruče se vyhnete zklamání z toho, že se Vám kroužení nedaří.

Časem bych se s vámi chtěla podělit také o své zkušenosti s vyráběním obručí. Bude to pravděpodobně formou e-booku nebo workshopu.

Dále do budoucna plánuji také videa a online kurzy nebo workshopy hoopingu. Zatím je to jeden z více nápadů v mé hlavě, buďte prosím trpělivá, věřím, že na ně přijde ten správný čas :).

Chystám se oslovit mé zákaznice, aby se podělily o své zážitky, které jim kroužení přináší. Věřím, že to bude povzbuzení pro nás pro všechny.

Nakonec bych s Vámi ráda sdílela i něco málo mimo hooping. Hooping je sice velkou součástí mého života, ale stále zůstávám i ženou, manželkou, mámou a kamarádkou. Občas se tu objeví i  nějaké věci, které s hoopingem nesouvisí, ale věřím, že Vám budou také přínosem.

Mé pracovní tempo bude zatím spíše pozvolné, protože syn je ještě malý a potřebuje svoji mámu 🙂

Aktuálně už syn trochu povyrostl, jsem po rodičovské dovolené a chodím do práce – takže stejně mám času zase málo 😉

Přeji Vám, aby se Vám u mne líbilo a našla jste tady nejen odpovědi na své otázky ohledně hoopingu, ale i příjemné místo, kam se budet ráda vracet.

 

Těším se na Vás 🙂

 

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *